בודקים ועוזרים לכם – כירורגיה אורתופדית פרטית

הרפואה מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו לפתור כל מיני בעיות בריאותיות ולתקן כל מיני עיוותים מולדים ועיוותים בעקבות תאונה או ספורט, כמו למשל שחזור רצועות, תיקון קרעים של הגיד, טיפול בפגיעות סחוס ועוד.

במאמר זה נסביר אודות האפשרויות השונות העומדות בפנינו במקרה בו יש צורך במעורבות רפואית.
 
הרפואה הפרטית והציבורית
נכון להיום לכל אחד מאיתנו יש אפשרות לפנות אל רופא פרטי או רופא מטעם קופת החולים אליה אנו משתייכים במקרה של בעיה רפואית זו או אחרת. רוב האנשים בוחרים לבצע את הבדיקות הראשוניות באמצעות הקופה וליישם את הפרוצדורה הרפואית באמצעות הרפואה הפרטית. ההחלטה לפנות אל הרפואה הפרטית מאפשרת בחירה של רופא מומחה בו מעוניינים וזה שמומחה בכל מיני טיפולים חדשניים שמאפשרים אחוזי הצלחה גבוהים יותר ופעמים גם החלמה מהירה יותר. כיוון שהעלויות של הרפואה הפרטית לעיתים אינן נמוכות, ניתן לבדוק האם אותו רופא בו אתם מעוניינים מוכר להחזר למבוטחי הביטוח המשלים של קופת החולים שלכם או האם ניתן לשלם לו במסגרת הביטוח הפרטי שלכם. פעמים רבות משתלם לטלפן אל משרדו של הרופא ואילו המזכירה תשמח לספק לכם מידע אודות האפשרויות השונות.
 
לא מזניחים דברים
בדיוק כפי שתקבעו תור לרופא לגבי נקודת חן מסוימת שהופיע על גופכם וזאת על מנת שיאמר לכם האם מדובר על נקודת חן מסוכנת וישלח אתכם לבדיקות נוספות או שיאמר לכם שאין מה לדאוג, כך גם חשוב לפנות אל רופא לגבי כל דבר חריג שאירע לכם במסגרת פעילות ספורטיבית, תאונה או שנראה לכם כדבר חריג שהגוף שלכם ייצר. ככל שתקדימו להתייעץ עם רופא כך גם יגדלו הסיכויים שתוכלו לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם ופעמים רבות אף לפתור אותה כליל. דוגמאות למקרים בהם ניתן לטפל מיידית :
  • פגיעות ספורט- מקרים של פגיעות ספורט, כמו למשל פגיעות סחוס, גיד קרוע, רצועה רופפת ועוד.
  • תאונות- מוכרות גם בש 'טראומה אורתופדית', מקרים אלו יכולים לכלול מצבים של שברים שונים, אם רגילים ואם מורכבים.
  • עיוותים- אפשרות תיקון עיוותים שונים, אם הכוונה היא לגבי עיוותים מולדים ואם לגבי עיוותים שנוצרו בעקבות מחלות שונות.
לסיכום, כיום יש אפשרות לטפל בכמעט כל בעיה רפואית וזאת על ידי פנייה אל רופא מומחה וקבלת חוות דעת לגבי המצב וצורת הפתרון ויישום הדברים. כעת, כל שצריך לעשות הוא להחליט מיהו המומחה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולקבוע תור אליו.